Webmaster

Hľadáme šikovného webmastera alebo webmasterku na support našich stránok a projektov.
Zaujali sme Vás?
Zobraziť kontaktné údaje
Miesto výkonu práce: Nitra a okolie, Bratislava
Termín nástupu: okamžite
Druh pracovného pomeru: živnostenský list
Ponúkaný plat: dohodou

Benefity:

  • práca z domu
  • pohyblivá pracovná doba
  • profesionálny rast

Náplň práce:

  • support pre našich klientov pri práci s CMS Airis
  • správa a napĺňanie stránok obsahom
  • sledovanie Google Webmaster Tools
  • odstraňovanie problémov spôsobujúcich chyby v indexovaní stránky (SEO)
  • kontrola HTML validity
  • úprava existujúceho obsahu, aby sa korektne zobrazoval
  • kontrola dodržania štandardov a konzistencia dát
  • odstraňovanie nefunkčných emailov z newslettra
  • kontrola zaradenia domény do SPAMU na rôznych free e-mail serveroch
  • ďalšie ...

Požiadavky:

  • dobré komunikačné a štylistické schopnosti
  • prehľad v problematike internetu
  • práca v kolektíve ale aj samostatnosť
  • schopnosť učiť sa novým web technológiám
  • časová flexibilita
  • zodpovednosť

Svoj životopis s informáciou o ktorú pracovnú pozíciu máš záujem, nám môžeš zaslať na e-mailovú adresu job@subject.sk, alebo vyplň formulár nižšie.