Špecialista online marketingu

Hľadáme šikovného online marketéra na spoluprácu.
Zaujali sme Vás?
Zobraziť kontaktné údaje
Miesto výkonu práce: Nitra a okolie, Bratislava
Termín nástupu: okamžite
Druh pracovného pomeru: živnostenský list
Ponúkaný plat: dohodou

Benefity:

  • práca z domu
  • pohyblivá pracovná doba
  • profesionálny rast
  • podiely na zisku

Náplň práce:

  • príprava a tvorba stratégií pre získavanie spätných odkazov a reklamných kampaní (afilliate, PPC, ...)
  • návrh online komunikačných a social media stratégií
  • systematická práca s cieľom zvyšovať výkon kampaní
  • správa sociálnych sietí našich klientov
  • copywriting (slogany, texty pre infografiky, weby a ďalsie)
  • tvorba pravidelných reportov o stave klientov
  • komunikácia s našimi klientami

Požiadavky:

  • reálne pracovné skúsenosti v danej oblasti
  • dobré komunikačné a štylistické schopnosti
  • prehľad v oblasti online marketingu, social media a reklamy
  • práca v kolektíve ale aj samostatnosť
  • schopnosť učiť se novým marketingovým technikám
  • časová flexibilita
  • zodpovednosť

Svoj životopis s informáciou o ktorú pracovnú pozíciu máš záujem, nám môžeš zaslať na e-mailovú adresu job@subject.sk, alebo vyplň formulár nižšie.