Grafik, webdizajnér

Hľadáme šikovného grafika a wedizajnéra na spoluprácu.
Zaujali sme Vás?
Zobraziť kontaktné údaje
Miesto výkonu práce: Nitra a okolie, Bratislava
Termín nástupu: okamžite
Druh pracovného pomeru: živnostenský list
Ponúkaný plat: dohodou

Benefity:

  • práca z domu
  • pohyblivá pracovná doba
  • profesionálny rast

Náplň práce:

  • návrh www stránok, e-mailingov, facebook statusov
  • v menšej miere pre offline tvorba letákov, katalógov
  • veľkoplošná reklama, polepy áut a výkladov, bilboardy

Požiadavky:

  • Počítačové znalosti - používateľ:
  • Adobe InDesign - pokročilý
  • Adobe Photoshop - expert
  • Adobe Illustrator - pokročilý Požadovaná prax
  • schopnosť učiť se novým web technológiám
  • časová flexibilita
  • zodpovednosť

Požadujeme grafické skúsenosti a cítenie, výbornú znalosť Adobe Photoshop, aspoň pokročilú znalosť Illustrator, Indesign.

Ak máš záujem, vieme využiť aj Tvoje schopnosti písať PR články, statusy na Facebook, napĺňať www stránky obsahom.

Svoj životopis s informáciou o ktorú pracovnú pozíciu máš záujem, nám môžeš zaslať na e-mailovú adresu job@subject.sk, alebo vyplň formulár nižšie.